O nas

ŚWIETY_FILIP_dataJesteśmy dynamicznie rozwijającym się wydawnictwem, łączącym tradycję z nowoczesnością. Profesjonalizm, wysmakowany zmysł estetyczny oraz głęboka duchowość pracowników owocują powstaniem książek z wiarą i duszą. Jesteśmy pasjonatami literatury i tym zamiłowaniem dzielimy się z każdym człowiekiem dobrej woli.

Książki, które tworzymy, powstają z wiary i intelektu. Gruntowne przygotowanie merytoryczne pracowników wydawnictwa pozwala na precyzyjne ujęcie istoty tematów przedstawianych w naszych książkach. W gronie redakcyjnym znajdują się osoby z wykształceniem teologicznym, filozoficznym, historycznym i filologicznym.

Każda nasza publikacja jest dopracowana pod względem edytorskim. Książki Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła są niczym galeria sztuki – przenoszą czytelnika w świat piękna.

Pragniemy, aby zamiłowanie do literatury oraz Prawdy było krzewione w polskim społeczeństwie. Naszą misją jest promowanie wartości katolickich, patriotycznych i rodzinnych. Szczególnie obecnie, w świecie pełnym niepokoju i szumu informacyjnego, naszą ambicją jest bycie latarnią wskazującą czytelnikowi drogę do prawdziwych wartości. Przyświeca nam dewiza „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Zgodnie z nią chcemy promować i bronić integralności rodziny, miłości do ojczyzny oraz fundamentów wiary katolickiej.

Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi oraz z małymi, rodzinnymi księgarniami. Staramy się wspomóc polski rynek wydawniczy i księgarski. Naród potrzebuje literatury i mądrości, dlatego, aby ułatwić czytelnikom dostęp do wartościowych książek, rozwijamy własną sieć sprzedaży telefonicznej oraz współpracujemy z prężnie działającą księgarnią internetową Sfinks.info, a także z innymi e-księgarniami.

Dziękujemy Wam, naszym czytelnikom. To dla Was „wkładamy serce w każdą książkę”. Niech nasze publikacje nadal otwierają wszystkim oczy na Prawdę znajdującą się w słowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>